CYNKOWANIE
Mamy w ofercie dwie metody zabezpieczania materiałów stalowych przed uleganiem korozji oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Chodzi o cynkowanie galwaniczne oraz metalizację natryskową.

Cynkowanie galwaniczne

Najlepszy sposób na ochronę powierzchni metalowych i zabezpieczenie ich przed korozją. Proces przebiega metodą elektrolityczną, która polega na nanoszeniu na materiał bazowy cienkiej warstwy cynku. Grubość nanoszonej warstwy jest dostosowywana do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Dysponujemy pojemnymi wannami o wymiarach 60 cm x 290 cm x 135 cm, w których umieszczane są cynkowane elementy. Cynk galwaniczny, z którego korzystamy wykonany jest zgodnie z obowiązującą Polską normą PN-EN 12329.

Poznaj zalety cynkowania galwanicznego:
  • Warstwa cynku nie wpływa na rozmiary galwanizowanych powierzchni i nie utrudnia ich dalszemu formowaniu
  • Jest to najkorzystniejsze ze strony ekonomicznej rozwiązanie zabezpieczające przed korozją
  • Ocynkowane elementy zyskują estetyczny i atrakcyjny wygląd

Metalizacja natryskowa

Proces metalizacji natryskowej polega na delikatnym wstrzeliwaniu roztopionego w 99,99% cynku na oczyszczoną i przygotowaną wcześniej powierzchnie elementu stalowego. Pomaga to zapobiec korozji, a co za tym idzie zwiększa trwałość materiału. Powstała w wyniku metalizacji powłoka ma grubość miejscową zgodną z normą PN-EN ISO 2063:2006


Nie jesteś pewny jakiej metody cynkowania potrzebujesz? Nie ma problemu! Nasz wykfalifikowany zespół pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz więcej informacji na temat cynkowania? Napisz do nas.
© 2014 Deku. Wszystkie prawa zastrzeżone.
studio graficzne