O FIRMIE
Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą usługi z zakresu obróbki i cięcia metalu. Nasza siedziba znajduje się w Mosinie pod Poznaniem, ale na co dzień współpracujemy z klientami działającymi na terenie zarówno całej Polski jak i innych krajów. Posiadamy wykwalifikowany personel, który w dużej mierze stanowią absolwenci jednej z najlepszych Polskich uczelni technicznych – Politechniki Poznańskiej.

W pracy, do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Oznacza to, że dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb i wymagań odbiorców. Bierzemy odpowiedzialność za każde zlecenie, a nasza kadra kierownicza opiekuje się projektami od samego momentu przyjęcia do wydania efektu końcowego klientowi. Pomaga to wyeliminować wszelkie błędy pomiarowe oraz technologiczne.

Naszą siłą jest fakt, że DEKU to firma rodzinna. Dzięki temu mamy do siebie wzajemne zaufanie, a wspólna praca przynosi nam wiele satysfakcji. Staramy się, aby każdy klient, który zaczyna z nami współpracować poczuł na własnej skórze rodzinną atmosferę panującą w naszej firmie. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować długotrwałe relacje biznesowe oparte na profesjonalizmie oraz wzajemnym zaufaniu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ

© 2014 Deku. Wszystkie prawa zastrzeżone.
studio graficzne